13. 12. 2022

Vabljeni na predstavitev knjige Mitje Sočiča: PLESATI NA TIŠINO, zapisi o(b) glasbi

dne 22. decembra 2022 ob 18. uri

Lokacija: Atrij Knjižnice Mirana Jarca Novo mesto

Z avtorjem se bo pogovarjal Jaro Sever Torkar, lektor in drugi bralec plesa na tišino. Na dogodku bodo nastopili tudi godbeniki: Borut Perše – Hefe, Dejan Slak – Sleyk in Jaka Darovec.

Plesati na tišino, zapisi o(b) glasbi, je druga knjiga Mitje Sočiča, ki se je po projektu novo mesto glasbe znova lotil raziskovanja popularnoglasbenega življenja naših lokalnih vsakdanjosti. K projektu mišljenja glasbe je povabil posameznice in posameznike, ki so s svojimi mislimi (so)tvorili ples na tišino.

V knjigi so nastopili:

Aleksander Raztresen, Aleš Dravinec, Ana Pandur, Andrej Karoli, Anina Trobec, Anja Pavlin, Boris Benko, Borut Antončič, Borut Pelko, Borut Perše – Hefe, Dejan Slak – Sleyk, Domen Bohte, Gašper Beg, Gregor Strasbergar, Jaka Darovec, Jaka Sočič, Jan Medle, dr. Jože Vogrinc, Jure Košir, Jure Longyka, Klara Zupančič, Maja Pavlin, Marjana Vovk, Marko Pirc, Maša Kagao Knez, Matjaž Berger, Matjaž Ambrožič, Matjaž Vitkovič, Mirjana Martinović, Mirko Vorkapić, Nejc Gazvoda, Nejc Smodiš, Nikola Sekulović, Primož Hladnik, dr. Rajko Muršič, Simona Lešnjak, Tomislav Jovanović – Tokac, Urban Malovič, Žiga Dobravc.

Knjigo je izdalo Društvo Novo mesto s finančno podporo Mestne občine Novo mesto.

Vstop je prost.

Društvo Novo mesto

Sedež društva: Gubčeva 11, 8000 Novo mesto
Telefon: 07 302 14 50
TRR: SI56 0297 0001 9786 322 (odprt pri NLB d.d.)
ID DDV: 74738119
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

e-Novice

S prijavo sprejemam in soglašam z zajemom, hrambo in uporabo osebnih podatkov za prejemanje e-Novic Društva Novo mesto.