Izšla je nova številka društvenega glasila IZZIV

Lepo vabljeni, da si v spodnji priponki prenesete novo številko društvenega glasila IZZIV (Leto XXII, št. 1). Na tiskano izdajo glasila se lahko naročite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.. Člani društva prejemajo glasilo brezplačno, za nečlane pa znaša naročnina 5 EUR.

Iz aktualne številke:

• Tomaž Golob: Novo mesto je v novem investicijskem zagonu (str. 1)
  • Poročilo zbora članov Društva Novo mesto: Letošnji zbor članov je bil volilen (str. 2)
  • Tomaž Golob: Letos je minilo 100 let od poimenovanja Trdinoveg vrha (str. 2)
  • Darja Peperko Golob: Ob 180. letnici rojstva tiskarja in založnika Janeza Kranjca (str. 3)
  • Mateja Jaklič: Kaj se dogaja z načrtovano gradnjo 3. razvojne osi skozi Novo mesto? (str. 7)
  • Mitja Simič: Sončno elektrarno na vsako streho? (str. 8)

in še več informativnih vsebin s področja Novega mesta.

Želimo vam prijetno branje!